Robert Lewandowski przesiada się z Bentleya na nowy pojazd. Wybór zaskakuje

Robert Lewandowski wraz z małżonką Anną przesiądą się z luksusowych maszyn napędzanych setkami koni mechanicznych na zupełnie nowe "maszyny". Tym razem napędzane siłą mięśni, co w ich przypadku nie będzie dużym utrudnieniem. Właśnie zostali ambasadorami marki Storm, zajmującej się sprzedażą rowerów.

Robert i Anna Lewandowscy ambasadorami kolejnej marki

Marka Storm powstała w 2015 roku w Wielkopolsce, gdzie znajduje się również jej zakład produkcyjny. Jak można wyczytać na stronie producenta - obecnie w jej ofercie znajduje się blisko 250 modeli rowerów turystycznych i miejskich, a także ponad 200 rodzajów jednośladów górskich. Współpraca z tak rozpoznawalną parą, jaką jest Anna i Robert Lewandowscy, ma umożliwić firmie dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Pierwsza kampania z udziałem celebrytów jest planowana na drugą połowę maja. Współpraca obejmie działania wizerunkowe, akcje promocyjne, a także billboardy. Wraz z rozpoczęciem współpracy z Anną oraz Robertem Lewandowskimi, firma planuje uzupełnić swoją ofertę o nowe modele rowerów elektrycznych.   

Samochody Roberta Lewandowskiego

Reklama

Przed hipotetyczną "przesiadką na rower" Robert Lewandowski jeździł m.in. prywatnym Bentleyem Continental GT oraz Cuprą Formentor w najwyższej wersji wyposażeniowej VZ5. Ten ostatni trafił w ręce piłkarza po podpisaniu umowy z klubem FC Barcelona, który współpracuje z hiszpańsko-niemieckim producentem. Jeszcze wcześniej, podczas współpracy sportowca z klubem Bayern Monachium, jego samochody służbowe były sygnowane czterema pierścieniami. Mowa tu oczywiście o Audi, w tym elektrycznym modelu e-tron RS.

Wśród pojazdów, w których widziana była Anna Lewandowska warto wymienić chociażby wartego ponad milion złotych Mercedesa AMG G63, czy Audi SQ7.

Czy zatem lubujące się w mocnych i luksusowych samochodach małżeństwo przesiądzie się niebawem na rowery? O wszystkim dowiemy się w swoim czasie.

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | rowery | Bentley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy