Reklama

Chcesz się przejechać porsche?

I to najnowszym modelem - panamerą? Nie ma nic prostszego.

Wystarczy kupić bilet na samolot, np. do Monachium lub Frankfurtu, a po wylądowaniu, jeszcze na lotnisku, wybrać się do wypożyczającej samochody firmy Avis. I poprosić o panamerę...

Porsche panamera dopiero pojawiło się w salonach, a już trafiło do wypożyczalni. I co ciekawe jej wypożyczenie wcale nie jest absurdalnie drogie. Dzienna stawka w dni powszednie (od poniedziałku do czwartku) wynosi 189 euro. Dużo drożej jest w weekendy (z piątkiem włącznie), gdyż wówczas cena rośnie do 567 euro.

Oczywiście umowa zastrzega, że jazda po torze jest zabroniona, więc Nurburgring raczej odpada... Ale w Niemczech są przecież autostrady, na których nie ma ograniczeń prędkości. Tymczasem napędzana 400-konnym silnikiem panamera może rozpędzić się do 280 km/h, a panamera turbo z 500-konną jednostką - nawet do 300 km/h! Wrażenia - bezcenne...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: porsche

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy