Reklama

Pół miliona range roverów w Solihull

Brytyjska fabryka w Solihull po 32 latach działania wyprodukowała wczoraj półmilionowy model range rovera. Jubileuszowy samochód to Range Rover Vogue wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,4 litra. Zielonym autem z linii montażowej zjechał jego nowy właściciel - bramkarz londyńskiego klubu piłkarskiego Arsenal i zawodnik piłkarskiej reprezentacji Anglii, David Seaman.

To wydarzenie jest kolejnym krokiem w historii brytyjskiej marki. Pierwszy range rover powstał w 1970 roku jako dwudrzwiowy model. Dziś na całym świecie uznawany jest jako pojazd wyjątkowy i cieszy się ogromnym powodzeniem. W tym roku do produkcji weszła najnowsza generacja range rovera. Więcej przeczytasz o niej TUTAJ.

- Jestem bardzo dumny z mojego nowego samochodu. Zawsze byłem wielkim fanem aut tej marki i po prostu musiałem nabyć jedno z nich - powiedział David Seaman.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: David | Alex Minsky | Rover | david seaman | Range Rover

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy