Reklama

Złota Kierownica dla A4

Już po raz jedenasty nagrodę "Złotej Kierownicy" przyznawaną przez niemiecki tygodnik "Bild am Sonntag" otrzymał samochód marki Audi. Nagrodzony model Audi A4 2,0 wyróżnił się w swojej klasie zajmując czołowe miejsca we wszystkich ośmiu kategoriach.

W swoim przemówieniu wielokrotna mistrzyni olimpijska w pływaniu Kristin Otto, która sama jeździ A4 powiedziała: - Audi A4 jest nie tylko ładny i przestronny. Zaskakujące jest to, że nowy czterocylindrowy silnik swoją jakością może konkurować z sześciocylindrowymi silnikami innych marek.

"Złotą Kierownicę" otrzymują samochody wyróżniające się na rynku motoryzacyjnym wśród nowości roku. Nagroda ta przyznawana jest od 1975 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: złoto | Audi | kierownica | złota | Audi A4

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy