Reklama

Nowa honda civic hybrid

Honda ujawniła zdjęcia civica hybrid nowej generacji, który sprzedawany będzie na rynku amerykańskim.

Nowy model to ponownie sedan. Samochód napędzany jest 1,5-litrowym silnikiem benzynowym, który wspierany jest przez jednostkę elektryczną. Całkowita moc układu napędowego wynosi 110 KM, moment obrotowy przekazywany jest na koła za pośrednictwem bezstopniowej skrzyni typu CVT.

Energia, która m.in. jest odzyskiwana podczas hamowania, przechowywana jest nie jak w poprzednim modelu, w bateriach niklowo-metalowych, ale litowo-jonowych.

Jeszcze w tym roku powinna się pojawić europejska wersja hybrydowego civica.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Honda | Honda Civic

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy