Reklama

Mitsubishi RVR

Mitsubishi zaprezentowało pierwsze zdjęcia samochodu klasy crossover o nazwie RVR, który będzie bezpośrednim konkurentem nissana qashqai.

Mitsubishi RVR zostało zbudowane na tej samej płycie podłogowej, co outlander i lancer i ma około 4.30 m długości. Poza tym wiadomo o tym aucie niewiele. Japończycy ujawnili jedynie, że jednym z silników dostępnych w RVR będzie zupełnie nowa jednostka benzynowa 1.8 MIVEC.

RVR najpierw, wiosną przyszłego roku, trafi do salonów w Japonii. Plany zakładają jednak, że auto będzie sprzedawane niemal na całym świecie, a więc również na kontynencie amerykańskim, w Chinach oraz Europie.

Chociaż Mitsubishi nie potwierdziło tego oficjalnie, to europejska premiera RVR będzie miała miejsce zapewne na marcowym salonie w Genewie. Sprzedaż powinna się rozpocząć niedługo później.

Nie jest wykluczone, że w Europie mitsubishi RVR będzie sprzedawane pod inną nazwą.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mitsubishi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy