Polskie drogi

Atak z użyciem maczety na stacji w Żabnie

Na stacji paliw przy ul. Tarnowskiej w Żabnie nieznany sprawca zaatakował maczetą BMW. Po chwili został potrącony. Nieznany jest motyw ani przyczyny zdarzenia. Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Na kanale "STOP CHAM" pojawiło się nagranie z jednej ze stacji paliw w Żabnie. Całe zdarzenie wygląda niczym scena z filmu sensacyjnego.

Filmik zaczyna się od przyjazdu na stację czarnego BMW. Z jego wnętrza wysiada pasażer, który najprawdopodobniej kieruję się w kierunku budynku stacji. Tuż po chwili do BMW dobiega agresywny mężczyzna. Trzymając w ręku bliżej nieokreślony przedmiot, zaczyna uderzać nim w boczną szybę kierowcy. Po chwili mężczyzna wyciąga spod kurtki kolejny przedmiot, prawdopodobnie maczetę i z jej użyciem kontynuuje swoje wybryki. W tym samym czasie za BMW podjeżdża srebrny Mercedes, z którego uprzednio wysiadł agresor.

Na reakcję kierującego BMW nie trzeba długo było czekać. Kierowca szybko wycofał, po czym ruszył do przodu okrążając plac. Po wykonaniu manewru kierowca potrącił wandala, uszkadzając przy okazji otwarte przednie drzwi Mercedesa. Po chwili do BMW podbiega jego pasażer. Finalnie oba samochody oddalają się z terenu stacji.
Kierowca BMW zdążył zgłosić zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Do tej pory nie ustalono tożsamości atakującego mężczyzny. Nieznany jest również motyw jego działania. Podejrzewa się, że wpływ na zachowanie mężczyzny mogły mieć narkotyki.

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: stacja paliw | potrącenie | BMW | Mercedes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy