Reklama

Peterhansel i Biasion z Mitsubishi do Tunezji

Mitsubishi Pajero Evolution dominuje na trasach rajdów drogowych od momentu swojego debiutu. W listopadzie ubiegłego roku Stephane Petrhansel zwyciężył w pierwszym starcie nowego samochodu w Pustynnym Challenge'u Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W styczniu 2003 Hiroshi Masuoka jako pierwszy wjechał Pajero Evolution na metę słynnego rajdu-maratonu "Dakar". Japoński kierowca triumfował także w zakończonym przed dziesięcioma dniami Rajdzie Italian Baja, w którym na drugim miejscu uplasował się Peterhansel za kierownicą bliźniaczego modelu najnowszego Pajero.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym serwisie MOTOSPORT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mitsubishi Pajero | mitsubishi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy