Reklama

Każdy może mieć porsche!

Jak długo przeciętny Polak musiałby pracować, by móc pozwolić sobie na zakup wypasionego porsche cayenne z 450-konnym silnikiem, skórą, nawigacją satelitarną i tempomatem?

Zakładając, że nasz szczęściarz zarabiałby średnią krajową, nie jadł, nie pił i na koszt państwa zamieszkał w domu opieki społecznej, uciułanie ponad 190 pensji pozwalającej na zakup takiego auta zajęłoby mu jakieś szesnaście lat.

Tyle teorii. W praktyce okazuje się jednak, że aby wejść w posiadanie takiego czy innego cacka wystarczy odrobina sprytu i chęci. Wbrew pozorom, by jeździć prawie nowym cayenne wcale nie trzeba być złodziejem, handlarzem narkotyków ani nawet posłem.

A Więcej przeczytasz na bardzo dziwnej stronie z jeszcze bardziej dziwnymi tekstami.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mięta | zakup | Porsche Cayenne | porsche

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy