Reklama

Virgin tylko w internecie

Dziewiczy w stawce zespołów Formuły 1 team Virgin Racing zaprezentował właśnie swój bolid.

Co ciekawe, odbyło się to w dość niekonwencjonalny sposób. Nie było ani konferencji prasowej, ani pokazowego okrążenia toru, ani nawet skromnego bankietu.

"Dziewica" postanowiła odsłonić swoją tajemnicę przez internet! "Cyfrowa" premiera bolidu wpisuje się w podejście zespołu do kwestii projektowania. Bolid o nazwie VR-01 powstał bowiem od podstaw wirtualnej rzeczywistości, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii CFD (komputerowa dynamika płynów), która jest w stanie symulować realistyczne warunki dynamiczne.

Pomalowany w czerwono-czarne barwy samochód napędzany będzie dostarczanym przez Coswortha silnikiem CA2010.

W zespole Virgin Racing ścigać się będą w tym sezonie Niemiec Timo Glock i Brazylijczyk Lucas di Grassi.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy