Oferty promocyjne Black Friday do końca roku dla aut używanych w salonie VW FS STORE

Zakup pewnego używanego samochodu, który w przyszłości nie będzie generował wysokich kosztów, zawsze był wyzwaniem. Dziś sytuacja jest jeszcze trudniejsza, ponieważ rynek wtórny jest obecnie bardzo mocno przerzedzony, a pojawiające się w internecie atrakcyjne oferty znikają z sieci równie szybko, jak się w niej pojawiają. Z pomocą kupującym przychodzą jednak salony sprzedaży, gdzie znajdziemy auta z pewnym przebiegiem i pochodzeniem, sprawdzonym stanem technicznym i szczegółowym certyfikatem pojazdu oraz dostępne „od ręki”. Co więcej, koniec roku to czas atrakcyjnych promocji.

Poszukiwanie używanego samochodu: to prostsze niż myślisz

Volkswagen Financial Services Store to stacjonarny salon samochodowy, gdzie poszukujący pewnych używanych aut znajdą modele z potwierdzonym przebiegiem i pochodzeniem, udokumentowaną historią serwisową oraz zweryfikowanym stanem technicznym. Co więcej, wszystkie samochody dostępne są "od ręki": za gotówkę lub wygodnym finansowaniu w kredycie lub leasingu. Klienci mogą liczyć także na pełen pakiet ubezpieczeń oraz przeglądów. Volkswagen Financial Services Store jest więc świetną opcją dla osób, które nie posiadają fachowej wiedzy motoryzacyjnej i nie mają czasu na śledzenie szybko pojawiających się i znikających ofert w internecie.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Volkswagen Financial Services Store: przyjazny klientom salon sprzedaży


Volkswagen Financial Services Store znajduje się przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Znajdziemy tam wszystkie marki Grupy Volkswagena, takie jak Volkswagen, Audi, Seat i Skoda. Osoby odwiedzające salon mogą liczyć na w pełni profesjonalne podejście - poradę eksperta oraz pomoc w wyborze najlepszego modelu, ale też porady odnośnie najkorzystniejszej oferty finansowej. Istnieje również możliwość umówienia się na jazdę próbną dowolnym modelem i przetestowanie go w warunkach drogowych.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Black Friday do końca roku w salonie VW FS

Do końca roku klienci odwiedzający Volkswagen Financial Services Store mogą liczyć na atrakcyjne promocje. To np. Skoda Superb z roku 2020 z potwierdzonym przebiegiem 87 358 km o mocy 272 KM, Volkswagen Arteon z roku 2021, który pokonał jedynie 13 732 km czy Seat Toledo 1.0 EcoTSI Reference S&S z roku 2019 z przebiegiem 71 041 km. Dla siebie znajdą coś osoby szukające małego miejskiego auta (Skoda Fabia, Volkswagen Golf), komfortowej i bogato doposażonej limuzyny (Audi A6) czy praktycznych i uniwersalnych SUV-ów (Skoda Kodiaq, Volkswagen Tiguan). Rabaty na modele dostępne w ramach Black Friday wynoszą od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych i można się z nimi zapoznać na stronie Volkswagen Financial Services Store w zakładce "Oferty promocyjne".

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Nie tylko zakup za gotówkę - opcji jest więcej

Decydując się na zakup auta w Volkswagen Financial Services Store do wyboru są różne opcje finansowania. Każdą z nich łatwo dostosujemy do naszych potrzeb, a w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności pomogą fachowi doradcy. Oprócz zakupu za gotówkę skorzystać można z Kredytu AutoGotówka (oddzielenie umowy kredytu od umowy zakupu), Kredytu jak abonament (niska miesięczna rata za korzystanie z samochodu i spłacanie jedynie prognozowanej utraty jego wartości) lub klasycznego. Natomiast właściciele firm wybrać mogą m.in. Leasing jak abonament (niskie raty i spłacanie jedynie prognozowanej utraty wartości samochodu) bądź leasing klasyczny.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

 

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy