Reklama

Trudności PSA

Według informacji magazynu Automative News Europe, PSA Peugeot-Citroen wcześniej niż planowano zrezygnuje z dodatkowej weekendowej zmiany pracy w zakładzie w Sochaux (Francja), która została wprowadzona wcześniej, gdy liczba zamówień na model Peugeot 307 rosła w szybkim tempie.

Przyczyną podjętej decyzji jest według przedstawicieli PSA trudna sytuacja na rynku motoryzacyjnym w Europie. Weekendowa zmiana przestanie obowiązywać w sierpniu. Wcześniej planowano, że załoga fabryki będzie pracowała w weekendy aż do końca 2003 r. (Samar)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Peugeot 307 | peugeot | Prosta Spółka Akcyjna

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy