Reklama

Jedno auto, trzy różne marki?

Mają go już Renault i Opel, teraz chce go mieć również Nissan. O jaki samochód zabiegają trzy różne marki? Mowa o kompaktowym furgonie oznaczonym symbolem X83 bardziej znanym jako Trafic u Renault lub Vivaro w przypadku Opla. Połączone koncerny Renault-Nissan postanowiły zainwestować 250 milionów euro w produkcję tego auta, które teraz pod szyldem Nissana produkowane będzie w zakładach w Barcelonie. Do sprzedaży w Europie trafi w połowie 2002 we wszystkich wersjach: furgonu, kombi, minibusa i platformy z kabiną.

Jest to pierwsza w Europie zapowiedź sprzedaży samochodu dostawczego pod dwiema markami w ramach połączonych koncernów Renault-Nissan. Pod znaczkiem Nissana X83 będzie różnić się osłoną chłodnicy, kierunkowskazami i siedzeniami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | nissan

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy