Reklama

Dwa miliony Fiatów Palio

Linię produkcyjną brazylijskiej fabryki Fiata w Betim opuścił dwumilionowy egzemplarz Palio. Samochód ten, napędzany silnikiem benzynowym 1.4, należy do limitowanej edycji "30 year", którą Fiat świętuje 30. rocznicę uruchomienia produkcji w Betim.

Obecnie Fiat Palio produkowany jest w pięciu krajach: Brazylii, Indiach, Chinach, Turcji i RPA. Ponadto sprzedawany jest m.in. w Rumunii, Chorwacji, Maroku, Rosji, Wietnamie i Egipcie.

Do rodziny Palio należą również Palio Weekend i Siena (oba modele znane także z polskich dróg) oraz Strada. Na całym świecie nabywców znalazło już prawie 3,5 mln tych samochodów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fiat | Fiata

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy