Reklama

Chevrolety za darmo na rok!

Rozpoczęła się nietypowa akcja marketingowa. Każda osoba, która zdecyduje się na kupno samochodu Chevrolet w okresie trwania akcji, tj. od 28 sierpnia do 30 września br., i weźmie udział w konkursie SMS-owym, będzie mogła dostać zamówiony przez siebie samochód na rok za darmo.

Losowanie będzie odbywać się każdego dnia spośród nabywców Chevroleta.

Klient, który wygrywa w konkursie, staje się właścicielem zamówionego Chevroleta, lecz fizycznie przez rok za niego nie płaci. Koszty zakupu są finansowane przez Chevrolet Poland oraz GMAC Bank. Ponadto otrzymuje on pakiet ubezpieczenia samochodu. Zwycięzcy przysługuje także prawo do dokonania jednego bezpłatnego przeglądu pojazdu w tym okresie.

Po roku klient ma możliwość zatrzymania użytkowanego samochodu, płacąc kwotę równą 60% jego wartości początkowej lub zwrotu samochodu dealerowi bez ponoszenia żadnych kosztów.

Reklama

W pierwszym przypadku zakup może być zarówno gotówkowy, jak i skredytowany. Maksymalny przebieg, który klient może wykonać w trakcie roku użytkowania, nie powinien przekroczyć 20 000 km.

Polska edycja tej akcji jest częścią europejskiej kampanii marketingowej Chevroleta odbywającej się w czterech krajach: Polsce, Rumunii, Turcji oraz na Węgrzech.

Chevrolet od stycznia do lipca br. zwiększył sprzedaż swoich modeli w Europie o 10,8% w stosunku do roku poprzedniego (z 171 223 samochodów w 2005 do 189 659 w 2006). Wraz z wejściem do sprzedaży nowych modeli - epica i captiva oraz rozszerzeniem oferty o nowe silniki diesla liczby te zapewne się zwiększą.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje