Reklama

Audi A3 do serwisu!

Audi wzywa do serwisu właścicieli modelu A3 z powodu podejrzenia zamontowania wadliwych wentylatorów elektrycznych układu chłodzenia. Akcja dotyczy aut 3-drzwiowych, wyprodukowanych w 2003 roku z numerami nadwozia od 002500 do 006000, w których mogą wystąpić zakłócenia w pracy silnika.

Właściciele feralnych pojazdów zostaną wezwani drogą listowną do odwiedzenia najbliższej stacji obsługi Audi, gdzie wadliwa część zostanie wymieniona bezpłatnie. Cała operacja zajmie około 1 godziny.

Od początku tego roku gośćmi stacji obsługi oficjalnych akcji serwisowych były już auta Volkswagena, BMW X5, Chevrolet Cavalier, Pontiac Sunfire, Chevrolet Lumina/Venture, Oldsmobile Silhouette oraz Pontiac Transport, Citroen C3, Renault Megane II oraz Buick Randezvous

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Audi | Audi A3

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy