Reklama

5 milionów audi

Światowy lider w produkcji aluminiowych pojazdów - niemiecka fabryka Audi w Neckarsulm przekroczyła liczbę 200 tysięcy wyprodukowanych aut z aluminiowym nadwoziem oraz 5 milionów wszystkich powstałych tam modeli Audi od 1905 roku. Wraz z osiągnięciem tego milowego kroku Audi wprowadziło do swojej oferty sprzedaży nowy proces pozwalający klientom dokonywać zmian w specyfikacji zamówionych przez nich pojazdów nawet do ostatniej chwili, czyli do dwóch dni przed momentem wyprodukowania samochodu.

Po raz pierwszy oferta ta będzie mogła zostać wykorzystana przez klientów zamawiających modele nowego Audi A8 - auta, które zdaniem specjalistów może odgrywać znaczącą rolę w segmencie dużych, luksusowych sedanów.

Już niebawem na salonie samochodowym w Detroit zaprezentowana zostanie zupełnie nowa odmiana "ósemki" o przedłużonym nadwoziu. O samochodzie tym pisaliśmy już wcześniej TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Audi A8 | Audi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy