Chłopiec jeździł quadem po parkingu. Gmina zaprosiła rodziców z synem do "wyrównania powierzchni"

"Zapraszamy rodziców wraz z synem w celu wyrównania powierzchni na parkingu przy Urzędzie Gminy Wyryki" - czytamy w jednym z wpisów na facebookowym profilu lubelskiej gminy. Na załączonym nagraniu widać popisy młodego "kierowcy" na publicznym parkingu.

O "treningach chłopca" mieli poinformować w czwartek czytelnicy portalu "Lublin112". Jak się okazało, materiał trafił również do władz gminy. Lokalny serwis przekazał, że do tej pory urzędnicy nie otrzymali odpowiedzi ws. "zaproszenia". Wpis został jednak skomentowany przez obserwatorów profilu gminy. "Zazdrościcie, że potrafi czy użalacie się, że macie kamyki które się psują" - napisał  jeden z użytkowników.

Z kolei jedna z obserwatorek zaproponowała inne rozwiązanie dla małoletniego kierowcy... proponując rodzicom, by pozwolili dziecku jeździć na podwórku. "Mama będzie miała zajęcie" - dodała. 

Reklama

***

A o  czym trzeba pamiętać, patrząc na zagadnienie z perspektywy rodzica i ile rzeczywiście kosztować nas będzie jazda naszej pociechy na dwóch kółkach?

Czytaj TUTAJ.
Polsat News
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama