Reklama

Zaparkować w centrum...

Nie jest łatwo zaparkować w centrum, tym bardziej jeśli przyjdzie zatrzymać się w obcym mieście. Z oczami dokoła głowy w poszukiwaniu kilku centymetrów dla auta czasem można dać się zwieść pozorom, których nie zrozumie policjant czy strażnik miejski.

Z takimi pułapkami chce walczyć poznańska straż miejska. Zbiera więc telefonicznie i mailowo informacje o miejscach, gdzie jest zakaz zatrzymywania się, ale trudno go zauważyć lub jest, ale parkowanie tam nie powinno nikomu przeszkadzać.

Tak jak np. na ul. Garbary, przy krzyżówce z Dominikańską. Tam znak zakazu umieszczono zbyt wysoko. Informacja dotarła już do straży; wkrótce pojawi się tam bardziej szczegółowe oznakowanie.

Porozmawiaj na Forum.

RMF

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy