Reklama

Zamienię New Beetle na TT

Jeśli jesteś posiadaczem VW New Beetle i nie masz planów na najbliższy weekend, to koniecznie zapoznaj się z propozycją Grega Hendersona. Ten amerykański konstruktor-amator przerobił swojego beetla na prawie oryginalne Audi TT. Praca w pocie czoła zajęła mu 10 tygodni, lecz efekt jaki osiągnął, z pewnością jest tego wart. Zielony volkswagen prezentuje się teraz jak groźna i tajemnicza "tt-tka". Praca Hendersona zajęła dużo czasu, jednak dzięki pełnemu zestawowi części, który skompletował Amerykanin zamiana New Beetla w TT zajmuje teraz 30 godzin. Jak mawiał Adam Słodowy: ...zrób to sam!

Taki zestaw, w którego skład wchodzą cztery błotniki, dwa zderzaki, bagażnik, dwie pokrywy reflektorów, osłona chłodnicy oraz pakiet dodatków do nadwozia, kosztuje 2500 dolarów. Najbardziej ciekawą rzeczą jest jednak fakt, że wszystkie parametry New Beetle, dotyczące zarówno bezpieczeństwa, jak i właściwości technicznych pozostają niezmienione. Henderson oparł bowiem swoje pseudo audi na tym samym podwoziu jakim dysponuje beetle.

Jedyną częścią, która nie została włączona do zestawu jest charakterystyczna pokrywa wlewu paliwa. Hendersonowi chodziło tutaj o nie powiększanie kosztów zestawu, gadżet ten kosztuje bowiem według cennika Audi 450 dolarów. Do montażu tej pokrywy niezbędne są również przeróbki nadwozia.

Reklama

Jeśli spodobało Ci się Audi TT New Beetle konstrukcji Grega Hendrsona, koniecznie spraw sobie takie samo auto. Bądź co bądź cena jest okazyjna!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zrób to sam | Haven | Audi | Audi TT | New Hampshire | NEW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy