Reklama

Taka będzie nowa impreza?

Obecna generacja subaru imprezy, chociaż trakcyjnie zupełnie nie można na nią narzekać, wśród fanów marki nie cieszy się zbyt dobrą opinią.

Dzieje się tak za sprawą zachowawczej stylistyki, która nie wszystkim przypada do gustu. Z tego względu w Detroit, na stoisku Subaru, największe zaciekawienie wzbudza model o nazwie impreza concept - który nakreśla, jak wyglądać może kolejna generacja tego kultowego wozu.

Ku uciesze fanów, Japończycy zdecydowali się zaprezentować pojazd z nadwoziem typu sedan. Karoseria mierzy 4,52 m długości, szerokość auta to 1,82 m, linia dachu kończy się 1,43 m nad ziemią. Rozstaw osi to niemal 2,64 m.

Pod maską, zgodnie z tradycją, znajdziemy silnik w układzie boxer. Jednostka o pojemności 2,0 l. sprzęgnięta została z bezstopniową przekładnią CVT.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy