Reklama

Sprytny smart tridion4

Firma MCC smart GmbH zaprezentowała na salonie samochodowym we Frankfurcie nad Menem nowy pojazd koncepcyjny - smart tridion4. Jest to samochód, który dowodzi, że marka spod szyldu grupy DaimlerChrysler potrafi z powodzeniem konstruować również auta pięciodrzwiowe, czteroosobowe, zachowujące równocześnie cechy tak typowe dla smarta. Tridion4 napędzany jest nowoczesnym systemem "smart hyper" łączącym w sobie silnik diesla z silnikiem elektrycznym. Gwarantuje to zachowanie dobrych parametrów jezdnych przy równoczesnej redukcji zużycia paliwa i emisji spalin. Tutaj zdjęcia innych nowości IAA 2001.

Więcej o smarcie tridion4 przeczytasz w ARTYKULE

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smart

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy