Reklama

Nowy numer OFF ROAD PL

Wszystkich fanów samochodów terenowych informujemy, że w kioskach jest już dostępny nowy numer magazyny 4x4 OFF ROAD PL.

Znajdziecie w nim m.in:

Reklama

Toyota Land Cruiser V8

I bądź tu mądry

Duży może więcej. Tak przynajmniej głosi popularne porzekadło. Może i jest popularne, ale czy ktoś sprawdził, na ile przekłada się ono na motoryzację? Korzystając z bardzo dobrego przykładu Toyoty Land Cruiser V8 przeprowadziliśmy test i już wiemy. Ale ważniejszym pytaniem od tego czy może wydaje się być pytanie - po co?

Porsche Cayenne GTS

Gdy brakuje emocji?

Rodzina jest za duża, żeby zmieścić ją w 911, a jazda zwykłym SUV-em powoduje nieustające ziewanie? Jest rozwiązanie - Porsche Cayenne i to w sportowej wersji GTS.

BMW X3 2.0d

X bez tajemnic

Dziwaczne, wyliftowane kombi, czy maszyna do pożerania kilometrów? Z wyglądu raczej to pierwsze. A jak jeździ BMW X3?

Volvo XC60

Volvo trzyma kurs

Wreszcie wiemy więcej o nowym produkcie marki Volvo. XC60 trzyma nakreśloną wcześniej linię, ale nie stroni też od innowacji.

Schwimmwagen typ 166

Wszechterenówka

Schwimmwagen narodził się na potrzeby frontów II wojny światowej, jednak do dziś jest w stanie rządzić na lądzie i w wodzie.

Prąd w samochodzie - część 1

We współczesnych samochodach coraz mniej jest prostej mechaniki, a coraz więcej "prądu". Przyglądamy się więc bliżej temu ostatniemu.

Roadtrip

21 000 km przez USA

O USA wiemy zazwyczaj tyle, ile widzieliśmy w filmach. A jak tam jest naprawdę? Jak to jest przebyć 21 000 km drogami i bezdrożami Stanów Zjednoczonych?

OFF-ROAD PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: volvo | Off | off road | off-road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama