Reklama

Corolla w Nicei, Stilo w Barcelonie

Już 3 września w Nicei odbędzie się światowa premiera nowej toyoty corolli. Prezentacja tego auta odbędzie się w europejskim centrum projektowym Toyoty - ED sg. Dzień później 643 kilometrów dalej, w Barcelonie odbędzie się konferencja prasowa i prezentacja Fiata Stilo, a 5 września pierwsze jazdy testowe nowym autem. Reporterzy INTERIA.PL będą towarzyszyć obu wydarzeniom!

Toyota corolla to - zdaniem przedstawicieli japońskiego koncernu - najpopularniejszy w liczbach bezwzględnych samochód świata. I rzeczywiście pojazd ten jest sprzedawany praktycznie na całym globie pod nie zmienioną nazwą już od wielu lat. Kolejna, dziewiąta generacja tego auta otrzyma zupełnie "nową twarz" i łatwo rozpoznawalny styl, bardzo charakterystyczny dla Toyoty. Więcej o nowej corolli dowiemy się po wizycie w Nicei.

Na jesień Toyota szykuje także inną nowość - kolejną wersję luksusowej camry. Pojazd ten będzie zapewne podobny do debiutującego właśnie na rynku japońskim auta o nazwie verossa (na zdjęciu).

Reklama

Także fiat stilo, który swoją prasową premierę będzie miał w Barcelonie (wcześniej pojazd ten prezentowany był podczas statycznych pokazów) znacznie różni się od swojego poprzednika, czyli fiata bravo/a. Podobno głównym jego atutem jest jednak nie wygląd ale walory jezdne. Czy tak jest rzeczywiście przekonamy się niebawem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy