Reklama

Corolla w Nicei, Stilo w Barcelonie

Już 3 września w Nicei odbędzie się światowa premiera nowej toyoty corolli. Prezentacja tego auta odbędzie się w europejskim centrum projektowym Toyoty - ED sg. Dzień później 643 kilometrów dalej, w Barcelonie odbędzie się konferencja prasowa i prezentacja Fiata Stilo, a 5 września pierwsze jazdy testowe nowym autem. Reporterzy INTERIA.PL będą towarzyszyć obu wydarzeniom!

Toyota corolla to - zdaniem przedstawicieli japońskiego koncernu - najpopularniejszy w liczbach bezwzględnych samochód świata. I rzeczywiście pojazd ten jest sprzedawany praktycznie na całym globie pod nie zmienioną nazwą już od wielu lat. Kolejna, dziewiąta generacja tego auta otrzyma zupełnie "nową twarz" i łatwo rozpoznawalny styl, bardzo charakterystyczny dla Toyoty. Więcej o nowej corolli dowiemy się po wizycie w Nicei.

Reklama

Na jesień Toyota szykuje także inną nowość - kolejną wersję luksusowej camry. Pojazd ten będzie zapewne podobny do debiutującego właśnie na rynku japońskim auta o nazwie verossa (na zdjęciu).

Także fiat stilo, który swoją prasową premierę będzie miał w Barcelonie (wcześniej pojazd ten prezentowany był podczas statycznych pokazów) znacznie różni się od swojego poprzednika, czyli fiata bravo/a. Podobno głównym jego atutem jest jednak nie wygląd ale walory jezdne. Czy tak jest rzeczywiście przekonamy się niebawem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pierwsze jazdy | Fiata | Toyota Corolla | Pojazd | prezentacja | Fiat Stilo | Auta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje