Reklama

Baja, baja...

W Detroit swoją premierę miał nowy model Subaru, kierowany jedynie na północnoamerykański rynek - Subaru Baja. Jest to pojazd oparty na konstrukcji prototypu ST-X, zaprezentowanego w styczniu 2000 roku na salonie samochodowym w Los Angeles. Ten wielozadaniowy samochód łączy w sobie nadwozie pick-upa, dynamiczny silnik, bezpieczeństwo oraz komfort auta osobowego.

Baja powstała na płycie podłogowej wykorzystywanej przez Subaru w modelach Legacy i Outback. Pojazd napędza czterocylindrowy, 2,5-litrowy silnik SOHC montowany poprzecznie. Samochód pojawi się w sprzedaży na jesieni 2002 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: silnik | Pojazd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy