Nissan Townstar

Nissan Townstar jest świetną alternatywą dla SUV-a lub kombi. /materiały prasowe
Nissan Townstar to samochód osobowo-dostawczy typu combivan należący do segmentu C. Jest oparty na tej samej platformie, co Renault Kangoo, wykorzystuje też te same silniki i elementy wyposażenia. Różni się jednak wyglądem nadwozia – za sprawą m.in. wąskich reflektorów i chromowanych wstawek.

Historia Nissana Townstar

Nissan Townstar trafił do sprzedaży w 2022 roku – równocześnie w wariancie osobowym, jak i dostawczym. Jest efektem współpracy Nissana i Renault. Zbudowano go z myślą o rynku europejskim. Model został objęty 5-letnią gwarancją do przebiegu 160 tys. km.

Nissan Townstar – dane techniczne

Nissan Townstar jest dostępny w odmianie dostawczej Van oraz osobowej kombi, obie w dwóch rozstawach osi oraz z napędem przednim, a także w wersji spalinowej i elektrycznej.

Wersja spalinowa została wyposażona w silnik benzynowy 1.3 l, generujący 130 KM mocy i 240 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Elektryczna wersja ma 122 KM i do 285 km zasięgu. Montowane skrzynie biegów to 5- i 6-biegowa manualna oraz 4-biegowa automatyczna.

Nissan Townstar – opinie kierowców

Kierowcy podkreślają wysoki komfort użytkowania auta i jego uniwersalny charakter. Kokpit przywodzi na myśl raczej samochód osobowy niż użytkowy i wyróżnia się ciekawą stylistyką.

Przemyślane, pojemne schowki i półki są ergonomiczne i wygodne. Komfort podnosi także bardzo dobra izolacja od szumów z drogi oraz opływu powietrza.

Małą pojemność i średnią moc silnika rekompensuje wysoki moment obrotowy. Nissan Townstar jest świetną alternatywą dla SUV-a lub kombi.

Wiadomości

 • Można już składać zamówienia na nowego Nissana Townstar

  Można już składać zamówienia na nowego Nissana Townstar

  Piątek, 18 lutego 2022 (14:06)
  Nissan opublikował cenniki benzynowych odmian nowego modelu Townstar, który za kilka dni trafi do polskich salonów. Klienci w całym kraju mogą składać zamówienia na wersje osobowe i...
 • Nissan Townstar oficjalnie zaprezentowany w Polsce

  Nissan Townstar oficjalnie zaprezentowany w Polsce

  Środa, 2 lutego 2022 (05:30)
  Pierwsze egzemplarze nowego japońskiego samochodu dostawczego dotarły do Polski. Nissan Townstar ma zaspokoić potrzeby zarówno przedsiębiorców, jak i klientów poszukujących przestronnego...
 • Nissan Townstar - trzeci bliźniak

  Nissan Townstar - trzeci bliźniak

  Poniedziałek, 27 września 2021 (12:39)
  Japończycy zaprezentowali właśnie swój zupełnie nowy model w klasie lekkich dostawczaków. Jak łatwo się domyślić, to dobrze już znana konstrukcja.
 • Reklama

Zdjęcia