Zdjęcia z Barbórki 2005

Jak już informowaliśmy Leszek Kuzaj (Subaru Impreza) wygrał w sobotę 43. Rajd Barbórki, imprezę kończącą tradycyjnie krajowy sezon sportów samochodowych.

Ostatni odcinek rajdu - Kryterium Asów na ulicy Karowej w Warszawie wygrał dysponujący znacznie szybszym autem niż konkurenci Krzysztof Hołowczyc (Peugeot 206 WRC).

W klasyfikacji Rajdu Barbórki drugie miejsce zajął Tomasz Kuchar, tracąc do Kuzaja 3,9 sekundy, a trzeci był Hołowczyc - strata 4,5 sekundy.

Na trasie prestiżowego odcinka na Karowej Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Belga Jean-Marca Fortina, uzyskał czas 1.43,6. Dobrze zaprezentował się także Michał Sołowow za kierownicą Mitsubishi Lancer, zajmując drugie miejsce na tym odcinku, ze stratą 4,9 sekundy do zwycięzcy.

A dzisiaj chcemy Wam zaprezentować galerię zdjęć z tegorocznej Barbórki. Zobacz m.in. jak "fruwali" najlepsi na słynnym mostku na Bemowie... To TUTAJ.

Porozmawiaj na Forum.

Dowiedz się więcej na temat: impreza | hołowczyc | Subaru Impreza | Rajd Barbórki