Załoga INTERIA.PL na Barbórce!

Miło nam poinformować, że w zbliżającym się rajdzie Warszawska Barbórka wystartuje załoga INTERIA.PL. Nasi ludzie, którzy zostali zaproszeni do udziału w słynnym już Kryterium Asów na Karowej jako rajdowi mistrzowie Polski dziennikarzy wystartują alfą romeo 147 selespeed. Warto poinformować, że próba Karowa będzie w całości transmitowana przez TV i emitowana na wielkich telebimach, co pozwoli śledzić załogi na całej długości trasy.

Miło nam poinformować, że w zbliżającym się rajdzie Warszawska Barbórka wystartuje załoga INTERIA.PL. Nasi ludzie, którzy zostali zaproszeni do udziału w słynnym już Kryterium Asów na Karowej jako rajdowi mistrzowie Polski dziennikarzy wystartują alfą romeo 147 selespeed.

Rajd Warszawskiej Barbórki to najciekawsza impreza sportu samochodowego pod koniec roku. W najbliższą sobotę wystartuje już 38 edycja rajdu. Na ulicach Warszawy zobaczymy najlepszych kierowców z polskiej, ale i nie tylko, czołówki. Gwiazdą specjalną będzie Fin, Harri Rovanpera, który wystartuje w barwach zespołu Warka Strong Club seatem cordobą WRC

Reklama

Od lat najciekawszą próbą rajdu jest ślimak na ulicy Karowej. Ten odcinek słynie nie tylko ze względu na położenie w samym centrum stolicy, ale też charakteryzuje się różnorodną nawierzchnią, m.in. kostka i asfalt, a do tego dochodzą jeszcze nieprzewidywalne, o tej porze roku, warunki pogodowe. Warszawiacy tłumnie obstawiają trasę Karowej, śledząc poczynania naszych mistrzów kierownicy. Właśnie na tej trasie pojawi się alfa romeo 147 w barwach INTERIA.PL.

Obok wielkich nazwisk z Polski - Krzysztofa Hołowczyca, Janusza Kuliga, Leszka Kuzaja, Roberta Herby i powracającego do rajdów Pawła Przybylskiego, na Barbórce pojawi się fiński kierowca, doskonale znany z rajdowych tras w mistrzostwach świata, Harri Rovanpera. Wystartuje on Seatem Cordobą WRC w barwach zespołu Warka Strong Club i z pewnością będzie ozdobą rajdu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kryterium Asów | barbórka | romeo | Alfa Romeo 147 | załoga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy