Reklama

Tak, jak obiecywał...

David Coulthard okazał się najszybszym kierowcą podczas dzisiejszej sesji treningowej przed niedzielną GP Austrii na torze A1-Ring. Szkot zapowiadał, że przerwie serię czterech drugich miejsc na A1 w ostatnich czterech latach i tym razem sięgnie w Austrii po zwycięstwo. Jak na razie kierowca teamu McLaren-Mercedes wykonał pierwszy krok w osiągnięciu tego celu, uzyskując najlepszy czas dzisiejszego treningu.

Za Coulthardem uplasowali się walczący z grypą Mika Hakkinen (McLaren), Rubens Barrichello (Ferrari) i Ralf Schumacher (Williams). Dopiero piąty czas uzyskał mistrz świata, Michael Schumacher (Ferrari). Dzisiejszy trening to zaledwie przedsmak prawdziwej walki. Już jutro kwalifikacja, a za dwa dni wyścig o GP Austrii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: McLaren

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy