Reklama

Rusza Puchar Kia Picanto

W pierwszy weekend czerwca, na torze wyścigowym w Miedzianej Górze pod Kielcami nastąpi inauguracja wyścigowego pucharu KIA Picanto Cup. Do rywalizacji przystąpi niemal 30 młodych, w większości rozpoczynających swą sportową karierę kierowców.

Mistrzem Polski zostanie zdobywca największej liczby punktów we wszystkich siedmiu eliminacjach cyklu wyścigów pucharowych.

Wyścigowe puchary markowe od lat stanowią siłę sprawiającą, że krajowe wyścigi samochodowe są widowiskową, ciekawą i pełną sportowych emocji dyscypliną sportów samochodowych. Głównym atutem jest fakt, że wszyscy zawodnicy ruszają do walki w identycznych samochodach. Na torze liczą się więc umiejętności, ambicja, odwaga i talent. A że stawka wysoka i ambicje zawodników wielkie, to i widowiskowa walka toczy się praktycznie na całym dystansie.

Reklama

Więcej w serwisie Motosport.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Puchar | kia | Kia Picanto

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy