Reklama

Pogrzeb Janusza w środę!

Pogrzeb zmarłego tragicznie Janusza Kuliga odbędzie się 18 lutego czyli w najbliższą środę o godz. 12 w jego rodzinnej miejscowości w Łapanowie.

Przypomnijmy, że ten znakomity kierowca rajdowy w piątek wieczorem jadąc Fiatem Stilo abarth, wjechał na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni pod pociąg. Poniósł śmierć na miejscu.

Rogatki przejazdu nie były spuszczone. Kierowca nie zauważył dawanych przez pociąg sygnałów i wtoczył się na tory. Wprost pod pociąg... Uderzenie w przód samochodu było potężne. Wyrwany został silnik, urwane koła. Poduszki powietrzne nie mogły pomóc. Fiat Stilo odbił się od pociągu, wpadł na słup i znieruchomiał obok toru. Hamujący skład zatrzymał się dopiero kilkaset metrów dalej.

Reklama

Gdy pierwsi świadkowie zdarzenia dotarli do wraka, Janusz Kulig był nieprzytomny, ale jeszcze żył. Bez specjalistycznego sprzętu kierowcy nie dało się uwolnić z auta...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kierowca | pociąg | pogrzeb

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy