Reklama

Nowe kontrakty kierowców Ferrari

We wtorek Ferrari ogłosiło, że obecni kierowcy Scuderii - Niemiec, Michael Schumacher i Brazylijczyk, Rubens Barrichello przedłużyli swoje kontrakty z włoską stajnią. Trzykrotny mistrz świata pozostanie w Maranello do końca 2004 roku, natomiast Rubens Barrichello, wokół którego krążyły ostatnio plotki o rozstaniu się z Ferrari, podpisał kontrakt do końca 2002 roku.

We wtorek Ferrari ogłosiło, że obecni kierowcy Scuderii - Michael Schumacher i Rubens Barrichello przedłużyli swoje kontrakty z włoską stajnią. Trzykrotny mistrz świata pozostanie w Maranello do końca 2004 roku, natomiast Rubens Barrichello, wokół którego krążyły ostatnio plotki o rozstaniu się z Ferrari, podpisał kontrakt do końca 2002 roku.

Po odnowieniu umowy na kolejne trzy lata Schumacher nie ukrywał zadowolenia. - Bardzo często podkreślam jak dobrze się czuję w Ferrari. To jest dla mnie druga rodzina. Dlatego jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę ścigać się czerwonym samochodem do 2004 roku. Jestem pewien, że teraz czekają nas same sukcesy - powiedział trzykrotny mistrz świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy