Reklama

Kuzaj wygrał Kormorana!

Leszek Kuzaj i Magdalena Lukas wygrali Rajd Kormoran. Załoga Subaru Impreza WRC na ostatnich odcinkach specjalnych nieco "odpuściła", ale przewaga wystarczyła na pewne zwycięstwo.

Drugą pozycję utrzymała załoga Tomasz Kuchar - Maciej Szczepaniak. Na trzecim miejscu sklasyfikowano team Krzysztof Hołowczyc - Łukasz Kurzeja (obie załogi w Fordach Focusach WRC).

Te dwie pary do ostatniego odcinka specjalnego toczyły ze sobą pojedynek o drugie miejsce, w którym lepszy okazał się kierowca z Wrocławia.

W grupie N wygrał Michał Bębenek przed Sebastianem Fryczem (2:59.2 straty) i Maciejem Lubiakiem (4:17.6 straty). Wszyscy ci zawodnicy jechali Mitsubishi Lancer Evo.

Więcej o rajdzie Kormoran piszemy TUTAJ. Wypowiedzi po rajdzie znajdziesz TUTAJ.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wrc | Subaru Impreza | załoga | kuzaj | kormoran

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy