Reklama

Kuzaj i Górski w Subaru ruszają na podbój Europy!

Leszek Kuzaj chce w przyszłym sezonie zdobyć mistrzostwo Europy - aktualny Mistrz Polski planuje starty we wszystkich eliminacjach o współczynniku dwadzieścia, a w razie potrzeby pojedzie również w jednej z imprez o współczynniku dziesięć. Krakowski kierowca nie zamierza jednak zniknąć z tras krajowych - będzie chciał również obronić tytuł, pojawiając się na starcie tych eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, których terminy nie będą kolidowały z występami zagranicznymi. Zarówno w Europie, jak i na krajowych trasach, Leszek rywalizować będzie nowym samochodem - Subaru Impreza WRC.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym serwisie MOTOSPORT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Subaru Impreza | Górski | podbój | kuzaj

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy