Reklama

Kulig, Kuzaj, Kuchar. Przybylski ... 17!

Znamy już rezultaty nie wliczanego do klasyfikacji Rajdu Kormorana prologu, jaki właśnie skończył się na stadionie w Olsztynie. Wygrał go z cazsem 2:27,1 Janusz Kulig (ford focus WRC), drugi był ze stratą 0,6 sek Leszek Kuzaj (toyota corolla WRC) a trzeci Tomasz Kuchar (toyota corolla WRC)., który do lidera stracił 3,1 sekundy. Dopiero na 17 pozycji sklasyfikowano Pawła Przybylskiego, który "podróżował" trochę po ... trawie. Lista zgłoszeń i harmonogram rajdu. Tutaj możesz zobaczyć galerię Rajdu Krakowskiego i Rajdu Polski

Znamy już rezultaty nie wliczanego do klasyfikacji Rajdu Kormorana prologu, jaki właśnie skończył się na stadionie w Olsztynie. Wygrał go z cazsem 2:27,1 Janusz Kulig (ford focus WRC), drugi był ze stratą 0,6 sek Leszek Kuzaj (toyota corolla WRC) a trzeci Tomasz Kuchar (toyota corolla WRC) ., który do lidera stracił 3,1 sekundy. Na czwartym miejsu sklasyfikowano Łukasza Sztukę (seat cordoba WRC) ze stratą 6,4 sekundy , na piątym Krzysztofa Hołowczyca (peugeot 206 WRC) ze startą 6,6 sek, a szóstym - i tu mała niespodzianka - Magda Cieślik (mitsubishi evo IV) ze stratą 7sekund. Dopiero na 17 pozycji sklasyfikowano Pawła Przybylskiego, który "podróżował" trochę po ... trawie.

Reklama

Prawdziwe ściganie rozpocznie się jutro. Pierwszy odcinek specjalny (Gady-Radostowo) rozpoczyna się o 8.35. Zapraszamy do śledzenia relacji "na żywo" na stronach INTERIA.PL.

Lista zgłoszeń

Harmonogram rajdu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama