Reklama

Kulig Junior Rally Team

W Krakowie powstał nowy zespół rajdowy zrzeszający młodych początkujących rajdowców - "Kulig Junior Rally Team".

Pierwszy start Teamu odbył się 06.03.2004 r. w I Eliminacji Amatorskich Mistrzostw Krakowa (KJS).

Reklama

Podczas tych zawodów do dyspozycji członków zespołu oraz każdego uczestnika KJS-u był wóz serwisowy wraz z mechanikami Kulig Serwis gotowymi udzielić potrzebnej pomocy.

Zamysł powstania Teamu zrodził się na początku tego roku z inicjatywy Janusza, który w ten sposób chciał pomóc najmłodszym adeptom rajdów. Głównym celem Teamu jest propagowanie rajdów samochodowych oraz pomaganie młodym zawodnikom, wspieranie ich pod względem technicznym. Członkowie Teamu mogą korzystać z całego zaplecza technicznego serwisu, równocześnie mechanicy Janusza służą rada przy przygotowaniu samochodów do startów.

Członkowie "Kulig Junior Rally Team" rywalizują miedzy sobą tylko na próbach sportowych, poza nimi pomagają sobie, wymieniają doświadczenia. Dzięki temu uczą się rywalizacji w duchu Fair Play z uśmiechem na twarzy, tak jak zawsze to czynił Janusz, którego tak właśnie pamiętamy.

Każdy, kto chciałby dołączyć do zespołu może zgłosić się do Kulig Serwis na ul. Nowohucką 92, telefon (012) 262 91 33. Nikomu "drzwi" do serwisu oraz team`u nie zostaną zamknięte.

Następny start Kulig Junior Rally Team odbędzie się 17 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie oraz do kibicowania! Janusz nie zapomnimy o tobie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | start | juniorzy | team | kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama