Reklama

Jednak "Wisła"

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców rajdów samochodowych. Po fali krytyki, z jaką spotkała się decyzja Automobilklubu Śląskiego o odwołaniu Rajdu Wisły dzisiaj w południe dotarła do nas informacja, że rajd jednak się odbędzie. Oświadczenie Zarzadu Automobilklubu Ślaskiego w sprawie organizacji 49. Rajdu Wisły.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców rajdów samochodowych. Po fali krytyki, z jaką spotkała się decyzja Automobilklubu Śląskiego o odwołaniu Rajdu Wisły dzisiaj w południe dotarła do nas informacja, że rajd jednak się odbędzie.

Jak nas poinformował Tomasz Szmandra, rzecznik prasowy "Wisły" rajd przebiegać będzie nieco zmienioną trasą, ale na pewno dojdzie do skutku.

Zawody składać się będą z 18 odcinków specjalnych. W pierwszym dniu kierowcy będą mieli do przejechania 9 OS-ów (trzy przejeżdżane trzykrotnie) na pętli żywieckiej, w drugim dniu także 9 na ziemi cieszyńskiej. Niestety z powodów uszkodzeń drogi odwołana będzie interesująca próba Salmopol, a z powodu braku czasu na dojazd serwisu także Kubalonka.

ReklamaOświadczenie Zarzadu Automobilklubu Ślaskiego w sprawie organizacji 49. Rajdu Wisły.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wiadomość | oświadczenie | rajd | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy