Reklama

CART i EuroSpeedway strategicznymi partnerami

CART Inc. i EuroSpeedway Lausitz podpisały niedawno porozumienie o wieloletnim strategicznym partnerstwie. Przedmiotem umowy jest między innymi skoordynowana, międzynarodowa promocja "German 500".

Hans-Jorg Fischer, prezes EuroSpeedway Lausitz, wykorzystał tydzień wyścigów w Motegi, w Japonii, na rozmowy z CEO oraz prezydentem CART Inc., Christopherem R. Pookiem. Tematem rozmów były zarówno wspólne akcje promocyjne oraz działania PR (public relation), jak i poszukiwanie niemieckich kierowców wyścigowych do Formuły CART. CART Inc. jest szczególnie zainteresowana wspieraniem młodych kierowców, do wyścigów na torach owalnych, będących nowością w Europie. Novum w tym kontekście jest współpraca pomiędzy CART Inc.i DMSB e.V., które przeprowadzą dnia 6 i 7 maja na torze EuroSpeedway Lausitz pierwsze wspólnie przygotowane wyścigi dla wybranych niemieckich zespołów Formuły 3.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: strategiczne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy