Reklama

35 procent zniżki na seicento!

Kilkanaście samochodów seicento sporting wystartuje w tegorocznej edycji Pucharu Seicento. W czasie losowania samochodów w Centrum Sprzedaży FAP w Bielsku-Białej spotkali się kierowcy, którzy po raz pierwszy pojadą jako zawodnicy markowego Pucharu Seicento. Dla nich to Fiat przygotował nowe, rajdowe samochody seicento w specjalnej ofercie cenowej. Na losowaniu pojawili się także zawodnicy znani z ubiegłorocznych eliminacji Rajdowego Pucharu Seicento, którzy i w tym roku będą walczyć o jak najlepsze miejsca. Zaplanowano 6 eliminacji Pucharu Seicento, z których pierwsza odbędzie się już 3-4 maja (rajd Elmot).

Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku wspólpracę przy rajdzie zapowiedzieli FL Poland oraz Fiat Bank Polska. Na trasach Rajdowych Mistrzostw Polski pojawi się 15 charakterystycznych żółtych fiatów, co zapowiada duże emocje, nie tylko dla ścigających się zawodników, ale również kibiców obserwujących rajdy.

Zainteresowanie młodych zawodników, marzących o karierze kierowcy rajdowego, spowodowane jest przede wszystkim ułatwieniami ze strony FAP przy zakupie takiego samochodu - upust wynosił 35 procent oraz fakt, że startując tym najekonomiczniejszymi samochodami - zawodnicy ponoszą najmniejsze koszty startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Teraz pozostaje nam juz tylko obserwować przebieg eliminacji i czekać na nowego Mistrza Polski.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fiat | kierowcy | zawodnicy | zniżki | procent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje