Reklama

Honda zmienia barwy. CB650R i CBR650R w nowych wersjach

Dwa motocykle Hondy – CB650R i CBR650R w roku modelowym 2023 będą dostępne w nowych wersjach wizualnych. Co znajdziemy w ofercie?

Honda zaktualizowała wizualnie dwa swoje modele CB650R i CBR650R.

Honda CB650R w nowych kolorach

Model CB650R z linii Neo Sports Café to jeden z najlepiej sprzedających się motocykli Hondy. W 2021 roku zyskał miano najpopularniejszego pod względem sprzedaży modelu japońskiej marki. W rankingach podsumowujących dotychczasowe miesiące 2022 r. ustępuje miejsca jedynie modelowi Africa Twin.

Jak poinformował producent, motocykl w wersji na rok modelowy 2023 będzie można zakupić w nowych wariantach kolorystycznych. Do znanych już kolorów Candy Chromosphere Red oraz Matt Jeans Blue Metallic dołączą Matt Dim Gray Metallic i Matt Gunpowder Black Metallic. 

Reklama

Ten drugi, zdaniem Hondy, ma wzbudzać skojarzenia ze stylem stealth, czyli technikami, które mają na celu zmniejszenie widoczności i wykrywalności obiektu (np. samolotu) za pomocą różnego rodzaju możliwości, od specjalnych rozwiązań technicznych (np. radar) po ludzki wzrok.

Oprócz pokrywy rozrządu czy obudowy silnika, czarny kolor pokrył także golenie widelca, boczne osłony, dźwignie sprzęgła i hamulca, a także podnóżki.

Honda CBR650R w starych kolorach, ale z nowymi detalami

Zmiany wizualne dotyczą również modelu CBR650R. Motocykl znalazł już uznanie wśród europejskich jeźdźców. W 2021 roku zdobył miano najlepiej sprzedającego się modelu sportowego.

Oferta na rok modelowy 2023 wciąż obejmuje znane kolory Grand Prix Red i Matt Gunpowder Black Metallic. W obu wersjach kolorystycznych pojawią się jednak czarne obudowy silnika oraz osłony rozrządu. Pojawi się także nowa grafika.

Oba warianty będą jednak różniły się pewnymi elementami. Wersja czerwona będzie miała nowy przedni błotnik w czarnym kolorze i dolną owiewkę z czerwonym logo Hondy, a także nową, czerwoną sprężynę widelca. Wersja czarna wzbogacona będzie o nowe niebieskie akcenty na zbiorniku, a także tylnej części i owiewce. Ponadto motocykl w tej wersji kolorystycznej będzie wyposażony w czerwoną sprężynę amortyzatora.

Honda CBR650R i CB650R. Jakie ceny?

Honda CBR650R wyposażona jest w 16-zaworowy, 4-cylindrowy silnik DOHC o pojemności 649 cm sześciennych. Oferuje on 95 KM i 63 Nm momentu obrotowego. Dziś w wersji bazowej kosztuje 42 100 złotych.

Honda CB650R również posiada 16-zaworowy, 4-cylindrowy silnik DOHC oferujący pojemność 649 cm sześciennych. Jego moc maksymalna również wynosi 95 KM, a moment obrotowy - 63 Nm. Wersja na rok obecny kosztuje w wersji bazowej 36 700 złotych.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Honda | kolory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy