Poznaj EuroWarsztat – niezależną sieć serwisów samochodowych

Jaki jest najlepszy sposób na utrzymanie auta w dobrej kondycji przez lata? Wybór wysokiej jakości warsztatu samochodowego z pełnym zakresem usług oraz zlecanie serwisowania samochodu profesjonalnemu mechanikowi biegłemu w identyfikowaniu potencjalnych problemów. Brzmi jak trudne do osiągnięcia? Nie w tym przypadku… Sieć warsztatów EuroWarsztat gwarantuje i jedno, i drugie. Na tyle skutecznie, że właśnie świętuje swój jubileusz 20-lecia działalności na polskim rynku.

Od czasu powstania pierwszego punktu sieci EuroWarsztat w Polsce minęło 20 lat. To czas cennych doświadczeń, intensywnego rozwoju i ciągłego szlifowania umiejętności. Tym bardziej, że ostatnie dwie dekady to czas dynamicznych zmian w motoryzacji. Technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie, a producenci samochodów prześcigają się w kolejnych ulepszeniach i coraz bardziej zaawansowanych rozwiązaniach. To, co wydawało się niemożliwe jeszcze 10 lat temu, teraz jest standardem. EuroWarsztat - sieć warsztatów samochodowych, by stanąć na wysokości zadania, musiał te zmiany nie tylko odnotować, ale i za nimi nadążać. Co więcej, ma duże ambicje i jest gotowy na nowe wyzwania, związane m.in. z autami elektrycznymi, które coraz śmielej wkraczają na rynek, i przełamaniem monopolu na ich serwisowanie przez autoryzowane stacje obsługi.

Dlaczego opłaca się korzystać z sieci EuroWarsztat?

4 główne argumenty za wyborem warsztatu sieci EuroWarsztat:

1. Część międzynarodowej sieci

EuroWarsztat to sieć, którą tworzy około 200 warsztatów samochodowych w całej Polsce. Wszystkie są częścią EuroGarage - międzynarodowego programu warsztatowego, który obejmuje w sumie 6413 warsztatów w 29 krajach na 3 kontynentach.

Za tymi imponującymi liczbami kryje się wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie samochodów osobowych i dostawczych, wyśrubowane standardy i jakość obsługi, którą na pewno zauważysz. Każdy partner warsztatowy należący do sieci został dokładnie zweryfikowany pod kątem zasad, które reprezentuje sieć.

Koncepcja sieci, w której wszystkie podmioty są częścią rozpoznawalnej na świecie marki, ale zachowują jednocześnie własną niezależność, to doskonałe połączenie zalet wynikających z działalności autonomicznego warsztatu z wysokim poziomem świadczonych w nim usług i stałym rozwojem na ciągle przeobrażającym się rynku aftermarketowym.

2. Warsztat na wyciągnięcie ręki

20-letnia obecność EuroWarsztatu na polskim rynku owocuje tym, że swoimi punktami coraz gęściej pokrywa mapę Polski - jest ich już około 200 w kilkudziesięciu miastach w kraju. Oznacza to, że w każdym województwie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możesz liczyć na fachową pomoc.

Sprawdź, który warsztat w Twojej okolicy należy do sieci. Znajdź najbliższy EuroWarsztat.

3. Mechanicy głodni wiedzy

To ludzie tworzą miejsca, do których chcemy wracać. Ta zasada ma zastosowanie także w przypadku warsztatów samochodowych i ich pracowników. Bez względu na to, czy potrzebujesz przeprowadzić przegląd techniczny auta, musisz usunąć niewielką awarię, czy w grę wchodzi większa naprawa, na pewno chcesz, by zajęła się tym wykwalifikowana osoba znająca się na rzeczy, której możesz zaufać. W EuroWarsztacie Twój samochód trafi w ręce doświadczonego, sprawnego i niezawodnego mechanika.

Pracownicy serwisów sieci EuroWarsztat są regularnie szkoleni z budowy, diagnostyki i metodologii obsługi poszczególnych układów, dzięki czemu są ekspertami w kompleksowym dbaniu o wszystkie marki pojazdów. To właśnie rozległy program szkoleń pozwala nadążać za najnowszą technologią wykorzystywaną w pojazdach i stawia EuroWarsztat krok przed konkurencją.

4. Wysokiej jakości serwis

W warsztatach EuroWarsztatu usuniesz nie tylko awarie, ale także ich przyczyny. Co ważne, wszelkie prace wykonywane przy Twoim samochodzie będą prowadzone wyłącznie przy użyciu oryginalnych części lub ich wysokiej jakości zamienników, od sprawdzonych, rekomendowanych dostawców współpracujących z siecią.

Co obejmują usługi warsztatu sieci EuroWarsztat?

Sprawny samochód to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też większa przyjemność z jazdy. Czyż nie o to właśnie chodzi? EuroWarsztat dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom usług wszystkim klientom, zarówno tym indywidualnym, jak i biznesowym.

1. Obsługa klientów indywidualnych

Warsztaty członkowskie sieci EuroWarsztat oferują kompleksowe usługi, między innymi:

 • diagnozowanie i naprawa awarii auta,                   
 • okresowe przeglądy,
 • naprawy zawieszenia,
 • wymiana płynów eksploatacyjnych,
 • wulkanizacja i wiele innych.

2. Obsługa floty samochodowej

Odpowiednie zaplecze techniczne, wysoko wykwalifikowani specjaliści od pojazdów użytkowych, doświadczenie i terminowość w obsłudze klientów biznesowych - to kluczowe warunki przy serwisowaniu floty samochodowej. EuroWarsztat spełnia je z naddatkiem.

Na co możesz liczyć, powierzając park maszyn specjalistom z sieci EuroWarsztat:

 • organizowanie napraw,
 • naprawy eksploatacyjne prowadzone zgodnie ze specyfikacjami producenta,
 • kosztorysowanie napraw i nadzór nad serwisem,
 • prowadzenie terminarza okresowych przeglądów,
 • kompleksowa obsługa i łatwy kontakt,
 • szybkie i niezawodne procesy - od lokalizacji odpowiedniego warsztatu po ustandaryzowane procedury.

Kiedy szukasz idealnego samochodu dla siebie, dokładnie określasz kryteria, porównujesz modele i sprawdzasz szczegóły. A czy później tak samo wymagający jesteś wobec mechanika, któremu powierzasz swoje auto? Wybór odpowiedniego warsztatu samochodowego to poważna decyzja. Postaw na taki, który ma wieloletnie doświadczenie i idzie z duchem czasu.

materiały promocyjne