Nie kupuj – wynajmij! Najważniejsze zalety najmu samochodu

Zalety długoterminowego wynajmu samochodu znane są od lat. Warto jednak mieć świadomość, iż regularnie na rynku pojawiają się nowe propozycje i oferty. Najem cieszy się bowiem coraz większą popularnością, co przekłada się na konkurencję, a tym samym – korzystniejsze oferty dla klientów. Najem samochodu to…

...brak długoterminowego zobowiązania

Nowa oferta najmu Volkswagena, która niedawno zadebiutowała na rynku, to brak długoterminowego zobowiązania, czyli aspekt, na który w dzisiejszych niepewnych czasach uwagę zwraca coraz więcej konsumentów.

Najem Volkswagena wychodzi naprzeciw wspomnianym obawom: zależnie od preferencji i posiadanego budżetu najemca wybrać może ofertę trwającą 24, 36 lub 48 miesięcy. Natomiast przebieg ustalany jest indywidualnie w momencie podpisania umowy: to od 10 do nawet 40 tys. km rocznie.

...brak "ukrytych" kosztów i przewidywalność wydatków

Z posiadaniem auta na własność wiążą się wydatki. To nie tylko tankowanie, ale i eksploatacja, czyli koszty, które można stosunkowo łatwo przewidzieć i zaplanować. Dla przykładu: za chwilę zużyją się nam klocki hamulcowe, na spokojnie planujemy więc wizytę u mechanika. To także czynności, które należy wykonywać cyklicznie (jak wymiana olejów oraz filtrów) oraz opłaty (jak obowiązkowe ubezpieczenie OC). W przypadku długoterminowego najmu Volkswagena interesuje nas jedynie tankowanie.

...(prawie) wszystkie koszty w jednej miesięcznej opłacie

Prawie, ponieważ najemca pamiętać musi jedynie o tankowaniu samochodu lub ładowaniu prądem, jeśli zdecydował się na elektryka. Wszystkie inne wydatki, od pakietu ubezpieczeń, poprzez przeglądy, a kończąc na naprawach, zawierają się w płaconej każdego miesiąca, z góry ustalonej racie. Co więcej, nie ulegnie ona zmianie w trakcie trwania umowy, gdyż opiera się o stałe stopy procentowe. Opcjonalnie skorzystać można ponadto z pakietu z oponami i ich sezonową wymianą.

...modele w topowych wersjach wyposażenia

Jazda samochodami w topowych wersjach wyposażenia to wiele korzyści. Z jednej strony poprawie ulega bezpieczeństwo, o które dbają liczne i najnowocześniejsze systemy. Z drugiej - to lepszy komfort, gdyż producenci aut prześcigają się w wymyślaniu najróżniejszych udogodnień, które sprawiają, iż jazda jest przyjemniejsza. Długoterminowy najem Volkswagena umożliwia wybór samochodów w najbogatszych wersjach wyposażenia, na które być może nie moglibyśmy sobie pozwolić, kupując auto na własność, ponieważ wiąże się to ze sporymi nakładami finansowymi.

...auto zastępcze

Zostawiając samochód w serwisie musimy liczyć się z tym, iż przez czas trwania naprawy nie będziemy mieli czym się poruszać. Wymagające czynności serwisowe, mogą trwać nawet kilkanaście dni. W przypadku najmu Volkswagena nie ma takiego ryzyka - zawsze możemy liczyć na samochód zastępczy.

...mniejsze finansowe obciążenie dla firm

Zakup nowego samochodu w salonie to rozwiązanie, które dla wielu firm może okazać się zbyt dużym obciążeniem finansowym oraz ryzykiem. Zwłaszcza dla tych dopiero wchodzących na rynek i rozpoczynających działalność oraz mniejszych.

Można je w łatwy sposób wkalkulować w firmowe wydatki. Co więcej, rozwiązanie to zdejmuje z właścicieli szereg uciążliwych obowiązków.

...najłatwiejszy sposób na jazdę nowym samochodem

Proste formalności, wszystkie koszty (oprócz wydatków na paliwo) w jednej opłacie i oszczędność czasu sprawiają, że najem długoterminowy to obecnie najprostszy sposób na jazdę nowym samochodem. Co więcej, w topowym wyposażeniu - wybrany model można swobodnie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Stosunkowo krótki czas trwania najmu z pewnością docenią więc najbardziej zapaleni fani motoryzacji, lubiący regularnie zmieniać samochody na nowe i pozostawać na bieżąco z wszystkimi pojawiającymi się na rynku nowinkami. Tym bardziej że w bogatej ofercie nowego najmu dostępne są wszystkie modele marki.

 

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy