Reklama

Duże, czarne, głośne...

Jak mówią twórcy systemu tego auta - firma Basser, tu nie ma co pisać, trzeba obejrzeć i koniecznie posłuchać, by w pełni i obiektywnie ocenić pracę i wysiłek jaki w to włożyli.

Trudno się z nimi nie zgodzić, żadne nawet najbardziej szczegółowe opisy nie oddadzą do końca tego, co zostało tu zrobione i jak zrobione. Ale mimo wszystko by przybliżyć sylwetkę samochodu i jego tajemnice, które chowa w sobie klika słów napisać należy, bo przemilczeć też tego nie można.

Reklama

Z miłości do muzyki

Jedni kochają pieski, kotki, czy też moc swoich silników i adrenalinę, która się przy okazji pojawia, a inni jak widać za obiekt swoich westchnień wybrali sobie muzykę. Temat wdzięczny, obszerny i bardzo ciekawy. Ten samochód - Audi A8, to swoista kwintesencja miłości do muzyki. Połączono tu najlepsze komponenty audio jakie w chwili procesu tworzenia były na rynku, w jednym celu. Nie ma złudzeń jakim... Uzyskania niepowtarzalnego brzmienia, naturalności i dynamiki. Teraz już wiemy dlaczego najlepszym kryterium oceny dla tego samochodu jest posłuchanie w nim muzyki.

Bez kompromisów

Sam proces tworzenia instalacji audio przebiegał według jednej zasady... Zero kompromisów. O tym nawet nie było mowy. Nie było tu miejsca na rozwiązania i komponenty z niższych półek. Sięgano tak wysoko jak się tylko dało, by efekt ostateczny był jak najlepszy. Począwszy od jednostki głównej, poprzez przewody, wzmacniacze... a skończywszy na srebrzance użytej do wszystkich spoin lutowanych. Może i nam się to w głowie nie mieści, ale czy to po raz pierwszy jesteśmy zaskakiwani? Ciekawą sprawą jest również fakt, że nie znajdziemy tu tak ostatnio popularnych monitorów czy konsoli do gier. Dla sprzętu multimedialnego wprowadzono swego rodzaju "zakaz wstępu". Całą energię postanowiono skupić tylko i wyłącznie na dźwięku, otaczającym go osprzęcie oraz efektownym wykończeniu całości.

auto tuning świat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czarne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje