Moto Flesz: 80: Lifting Corolli, zapowiedź Kii EV9, nowy samochód medyczny F1

- Toyota Corolla, przebój polskich, ale nie tylko, salonów poddany został liftingowi. Stylistycznie zmiany nie są wielkie, za to dużo dzieje się pod maską, gdzie znajdziemy układy hybrydowe piątej generacji.
- Użytkownicy mieli trochę sugestii, a Volkswagen pilnie słuchał. Model ID.3 został odświeżony z uwzględnieniem uwag kierowców.
- Zbliżając się do światowej premiery, Kia dozuje informacje na temat nowego SUV-a elektrycznego. Model EV9 kusi stylistyką, a w połowie marca poznamy wszystkie szczegóły na temat flagowego koreańskiego elektryka.
- Niemcy, największy europejski rynek samochodów elektrycznych, wyraziły sprzeciw wobec zakazu rejestracji nowych pojazdów z silnikami spalinowymi od 2035 roku na terenie unii. W tym temacie mają mocnych sojuszników, czyli Włochów, producentów wielu supersportowych samochodów.
- Sól – zimowa zmora polskich kierowców, być może w niedługim czasie zostanie zastąpiona asfaltem, który odpowiednio zmodyfikowany nawet w czasie srogiej zimy będzie wolny od śniegu i lodu. Pomysł na suchy asfalt w zimie pochodzi z Chin.
- Aston Martin dostarczy samochody medyczne na potrzeby Formuły 1. Model DBX707 to najmocniejszy i najszybszy SUV produkowany seryjnie. Bez dwóch zdań – pasuje do królowej motosportu.