Reklama

Spokój i rozrywka w samochodzie

Firma Clarion, która jest liderem w światowej branży systemów informacyjnych do samochodów wypuściła właśnie na rynek swój najnowszy produkt. System ma za zadanie wprowadzać spokojną atmosferę do wnętrza pojazdu, dostarczać cenne informacje dla kierowcy i zapewnić rozrywkę pasażerom. W jego skład wchodzą odtwarzacz DVD, plików MP3 oraz CD, nawigacja satelitarna i ciekłokrystaliczne ekrany, które można łatwo przymocować do dachu, zagłówków itp. bez dokonywania wielkich modyfikacji w samochodzie.

Nowy system Clariona będzie dostępny u wielu dealerów, różnych światowych marek. - Naszym celem jest tworzenie coraz lepszych systemów, które wpływają na zmniejszenie stresu podczas jazdy samochodem, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo - powiedział szef firmy Clarion, Graham Case. - Wystarczy sobie wyobrazić sytuację, kiedy dzieci jadące z tyłu, zamiast kłócić się i zadawać męczące pytania oglądną sobie film w czasie jazdy. Teraz każda podróż będzie mogła stać się czystą przyjemnością, a nie udręką i szarpaniem nerwów - dodał Case.

Cena całego urządzenia nie jest jeszcze znana. W Wielkiej Brytanii można już nabyć odtwarzacz DVD/CD za 600 funtów, kolorowy ekran za 350 funtów, a 6-płytową zmieniarkę CD za 190 funtów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: DVD | odtwarzacz DVD | spokój | rozrywka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy