Reklama

Q7, A5 i A1, czyli nowości Audi

Fani koncernu z Ingolstadt mogą mieć powody do zadowolenia.

Audi rozwija się harmonijnie i konsekwentnie, nieustannie prezentując nowe modele lub modernizacje aut już sprzedawanych. Nic dziwnego, że Niemcy planują, że w przyszłym roku całkowita sprzedaż samochodów audi przekroczy poziom miliona sztuk.

To cel realny, bowiem w ciągu dziewięciu miesięcy bieżącego roku nabywców znalazło 741 300 aut, a firma szacuje że sprzedaż na koniec roku zamknie się liczbą 950 tysięcy egzemplarzy.

Główną bronią w przyszłym roku ma być nowe A4, które zaprezentowano we Frankfurcie. Wkrótce możemy spodziewać się również wersji avant tego pojazdu. Na przyszły rok zaplanowano również lifting A6 i wprowadzenie nowego modelu. Q5 to nowy kompaktowy SUV, który zbudowany będzie na bazie nowego A4.

Reklama

To nie koniec nowości, jednak na kolejne przyjdzie poczekać nieco dłużej. Audi potwierdziło już prace nad modelem A7. Jest to samochód należący do coraz modniejszej klasy czterodrzwiowych coupe, który będzie rywalizował najpierw z mercedesem CLS, a później m.in. z alfą romeo 169, astonem rapide czy porsche panamerą. Natomiast na tegorocznym salonie w Tokio ma zostać zaprezentowany prototyp na bazie którego w 2010 roku powstanie najmniejsze audi, czyli A1.

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: powody | Ingolstadt | nowości | Audi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy