Reklama

Polskie wały

Dzięki konkurencyjnym cenom Fabryka Mechanizmów Samochodowych Polmo SA w Szczecinie nie musi obawiać się o swoją przyszłość na unijnym rynku - pisze "KS".

"Będziemy dążyć do utrzymania roli lidera na rynku wałów napędowych i przekładni kierowniczych" - powiedział Sebastian Buczyński, prezes zarządu FMS Polmo SA. FSM nawiązała ostatnio kontakty, które mogą zaowocować nowymi kontraktami z takimi firmami jak MG Rover, VW, RBL, Hako, Danaher Motion czy Magna Stayer.

Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie około 270 osób. Ciągle przy tym prowadzi nabór na stanowiska operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie. Poszukuje również technologów i konstruktorów. Wzrost zamówień i wyższe niż poprzednio wpływy ze sprzedaży pozwolą na szybszą spłatę zobowiązań wobec wierzycieli.

Reklama

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wały

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy