Reklama

Najlepszy samochód używany

Brytyjskie czasopismo motoryzacyjne "What Car?" co roku sporządza listę najlepszych aut używanych. W tym roku w klasie pojazdów luksusowych (Top Executive) wygrał saab 9-5 Sedan. Zespół ekspertów ocenił model 9-5 2.0LPT SE wyżej od jego konkurentów takich jak: BMW, Mercedes i Audi. Chwalono go zwłaszcza za "bogate wyposażenie i jedną z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych kabin spośród wszystkich modeli tej klasy".

Duże wrażenie na sędziach wywarły także osiągi samochodu, a także komfort jazdy na długich dystansach.

"Jesteśmy zadowoleni z faktu, że samochód zyskał uznanie ekspertów z "What Car?", zwłaszcza że stawał w szranki z tak silną konkurencją" - powiedział Mike Barker, szef działu rozwoju sektora pojazdów używanych w brytyjskim Saabie. "Model 9-5 przyciąga uwagę tych klientów, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy, a jego dodatkowym atutem jest bardzo konkurencyjna cena w stosunku do konkurencji."

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: car | Alex Minsky | Saab 9-5 | używana

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy