Reklama

Bez Saaba w Poznaniu

W związku ze znacznymi zmianami zachodzącymi w popycie na rynku samochodów osobowych w Polsce od połowy ubiegłego roku oraz niekorzystnymi rokowaniami dotyczącymi dalszego rozwoju sytuacji na tym rynku, wyłączny importer samochodów Saab w Polsce, firma ALMECO postanowiła wycofać się z udziału w tegorocznej imprezie Poznań Motor Show 2001.

Podjęcie decyzji o wycofaniu się ALMECO z udziału w Poznań Motor Show 2001 zostało podyktowane przede wszystkim koniecznością takiego relokowania środków ALMECO, aby w obliczu pogłębiającego się kryzysu jak najskuteczniej zabezpieczać poziom obecnej i przyszłej sprzedaży. Przedstawiciele ALMECO zapowiedzieli, że obecne działania marketingowe w obecnej sytuacji nie będą priorytetem ze względu na ich mniejszą skuteczność w pobudzaniu popytu na samochody, jednak zastrzegli, że na pewno nie zaniechają działań prezentujących image Saaba.

Reklama

Dodali też, że żywią głęboką nadzieję, iż wraz ze stabilizowaniem się sytuacji rynkowej, na co jest szansa w drugiej połowie i na początku roku przyszłego, powrócą do sytuacji, w której będzie można ze spokojem realizować pełen zakres działań wizerunkowych, w tym także udział w Poznań Motor Show 2002.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: show | motor | Poznań | Poznań Motor Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy