Reklama

Będzie nowy landwind

Jesienią ubiegłego roku do Europy, w tym na rynek polski, trafiły pierwsze samochody chińskiego producenta JMC, terenowe landwindy.

Wzorowany na starym oplu fronterze landwind katastrofalnie wypadł w testach zderzeniowych. Chińczyków to jednak nie zraziło i nie zamierzają wycofać się z Europy, a wręcz przeciwnie - szykują nowe modele.

Na początku przyszłego roku pojawi się następca fatalnego Landwinda, a więc kolejny pojazd klasy SUV. Chińczycy zapowiadają wiele usprawnień, w tym przede wszystkim lepsze wyniki w teście zderzeniowym...

Ponadto JMC chce wprowadzić na europejskie rynki samochód o nazwie... MPV. Rozmiarami przypominający opla merivę pojazd został opracowany w Europie, a jego produkcja odbywa się w Chinach.

Niewykluczone również, że na nasz kontynent trafi krótsza wersja Landwinda, wyposażona w miękki dach o nazwie X9.

***

Ciekawe czy wiesz, gdzie jest Pacanów. Nie wiesz? No to kliknij TUTAJ.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy